Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan lehet Neptunban special...

WidowmakerButt kérdése:

Hogyan lehet Neptunban specializációt felvenni? Valamint, hogyan lehet specializációs tárgyat felvenni?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy sikerült-e a specializáció felvétel, az ügyintézés/modulválasztás menüpontban vettem fel a specializációmat, és gondolom sikeresen jelentkeztem, és el is fogadták.

Viszont már jött egy üzenetem, mi szerint már fel lehet venni az első specializációs tárgyat, de ha megnyitom a tárgyfelvétel következő félévét, akkor még nincs ott semmilyen tantárgy. Ez egy Neptun hiba lehet? Vagy csak nálam van valami probléma? Esetleg nincs elég kreditem a specializációhoz? Nagyon aggódok, hogy nem fogom tudni felvenni, majd a tárgy nélkül kell letolnom a félévet, az meg csak tovább tolódik. Valaki tudja, hogy mi lehet a gond?



2023. jan. 16. 19:23
 1/1 anonim válasza:

Speces tárgyat felvenni nem tudom minden egyetemen ugyanúgy lehet-e, nálam a jobb oldalt a mintatantervek legördülőjében a specemet kiválasztva tudom, mert ez ugye se nem szabvál, se nem rendes tanterv (alapképzés) lesz.

Ehhez persze az kell, hogy neptunban jelöljék melyik specre kerültél. Ez nekem tanulmányok/képzés adatok közt jelenik meg, megintcsak nem tudom ez mennyire egységes dolog egyetemenként.

2023. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!