Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem baj ha új profilt kellett...

Nem baj ha új profilt kellett regisztrálnom efelvin?

Figyelt kérdés
tavaly előtt jelentkeztem ott iskolába, de idén valamiért minden áron újat akart regisztráltatni, mintha eltűnt volna a régi profil. ez gondot jelenthet? ugyan arra az email címre engedett regisztrálni, így egy teljesen új, üres profilba tudok belépni. ha normálisan kitöltöm az adataimmal újra, akkor semmi probléma nem lehet belőle?
2023. jan. 17. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
"idén valamiért minden áron újat akart regisztráltatni" - Hogy érted, új micsodát? Be kellene tudnod lépni a régi felhasználóneveddel és jelszavaddal, mert az nem változik. Ha már beléptél, az aktuális felvételi eljárásba természetesen újonnan kell jelentkezni, azt hiszem új biztonsági kódot is küldenek hozzá. De ahogy mondtam nem kell az egész felvis regisztrációt megismételni.
2023. jan. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
új accountot. konkrétan mintha eltűnt volna az előző. érettségi után csináltam mikor alapszakra jelentkeztem, utána még egy párszor azon jelentkeztem iskolákba, utolsára kb 1-1,5 éve. és most ugyan azzal az email címmel újra kellett rgelnem, és azért sem szólt h már létezik ezzel vagy bármi. meglepődtem először mikor beléptem, hogy full üres az összes adatom, pedig még az érettségim is be volt írva anno az alapszakos felvételi miatt. bekavarhat bármibe szerintetek ha 1 embernek 2 vagy több accountja van? vagy mindegy, csak azt nézik hogy helyesen adtad-e meg az adataidat?
2023. jan. 17. 10:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Pár éve olvastam itt valakit, akinek pont emiatt volt gondja a végén a hitelesítéssel, majdnem gallyra ment a jelentkezése miatta. Amikor jelezte a problémát az ügyfélszolgálatnak (vagy az Oktatási Hivatalnak, már nem emlékszem), akkor derült ki, hogy a dupla regisztráció volt az oka. Szóval szerintem még most, idejében járj utána, jelezd, hogy problémád volt és újra regisztráltál, hogy ha kell, töröljék a régit (vagy egyesítsék vagy amit akarnak). Én a felvi.hu ügyfélszolgálatát keresném meg.
2023. jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!