Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemre érdemes...

Melyik egyetemre érdemes programtervező informatikus szakra jelentkezni?

Figyelt kérdés
Mi tapasztalatotok melyik egyetemen a legjobb a képzés? pl. ELTE, SZTE, PTE, NJE.

2023. jan. 20. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az informatika egy olyan terület, ahol a valós tudás számít a leginkább, szóval én a lakóhelyemhez legközelebbi egyetemre jelentkeznék a helyedben, és azt is nézném, hogy hol a legkevesebb a feleselges szivatás. Úgyis rengeteg önszorgalom kell sz informatikában, és az, hogy magadat képezd folyamatosan, meg gyakorold.
2023. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pesten az ELTE - n lenne a legközelebb számomra. De érdekel a SZTE. Főként a hírneve miatt, illetve van államilag támogatott levelező képzés.
2023. jan. 20. 16:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha én Pesten laknék igazából nem mennék Pestről vidékre. Szerintem felesleges. Inkább néznék még Pesten egyetemeket, hogy hol van még programtervező informatikus képzés. Ez tényleg egy olyan szak, amelyik azon kevesek közé tartozik, ahol a papír csak egy plusz, a valós tudás számít leginkább. Majdnem azt mondanám, hogyha nagyon értesz hozzá, akkor egy alibo fősulis papír is elég, hogy ezzel is igazold, hogy a.úgy diplomád is van belőle, mert a cégek nagy része úgyis a mai napig is a valós tudást keresi.
2023. jan. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Na, már megint kezdődik...


Egymásnak fognak feszülni a felsorolt intézmények hallgatói, hogy ki szopott többet (és ennek mennyi közé van a képzés színvonalához) és együtt lepontozzák azt, aki némi ipari tapasztalattal beírja, hogy k*rvamindegy/amelyik közelebb van.


Minden ilyen kérdés alatt ez megy. Unalmas már feltenni is.

2023. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 October15 ***** válasza:
4.: Akkor én megoldanám a problémát: A haverjaim 90%-a az ország valamely proginfó szakán van, mindenhol szopnak mint a torkosborz. :D Én momentán DE-n fogok szopni. :D Törin is ott szoptam akkor miért ne.
2023. febr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Számos kiváló egyetem kínál programtervező informatikus szakot, és a választás számos tényezőtől függ, például az adott egyetem hírnevétől, az oktatási módszereitől, a szakmai kapcsolatoktól és az elhelyezkedési lehetőségektől. Néhány az érdemes lehet megfontolni:


- Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (BME)

- Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE)

- Debreceni Egyetem (DE)

- Szegedi Tudományegyetem (SZTE)

- Pécsi Tudományegyetem (PTE)


Fontos, hogy alaposan megismerkedj az adott egyetem képzési programjával, az oktatókkal, az infrastruktúrával, az elhelyezkedési lehetőségekkel és az egyetem hírnevével kapcsolatban is.

2023. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!