Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Károli Egyetem Jogi Karáról...

A Károli Egyetem Jogi Karáról kérhetek véleményeket?

Figyelt kérdés

Hallottam nagyon durva dolgokat, hogy mindenki fideszes, annak kell vallanod magad, utálják a melegeket, stb.


Nos tényleg ilyen? Jövőre felvételizek, (elsősorban Pesti egyetemeket néztem, mivel itt élek) igazából ezt néztem ki mert ez a legegyszerűbb, nem akarok stresszesen görcsölve tanulni mint pl az Eltén kell.

Ahhoz, hogy ügyvéd/vagy cégnél jogtanácsos legyek, annak meg bármelyik jogi kar jó, viszont most elgondolkodtam, mert;

úgy hallottam, utálják a melegeket, és a baloldaliakat. Utóbbi nyilván ki is derülhet, mivel aktívan foglalkozok baloldali közéleti tevékenységgel.


Ezek fényében nagyon elgondolkodtam.


A Pázmányra jár egy ismerősöm, az ugyan az amit én most leírtam, sőt sokkal durvább elvileg és az is befásult fideszes…


Elsősorban Károlis tanulók válaszát várom, ha vagytok itt. :)



2023. jan. 21. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha politikával akarsz foglalkozni egyetemen ne jogra menj, hanem valamilyen politikai szakra. Egyetemeken általában akik foglalkoznak a politikával azok a HÖK tagjai akik egy kis csoport. Én Károlin végeztem de nem tudok semmilyen meleg utálatról, viszont nem is tudok olyat aki ezt nyíltan felvállalta, az utálat nem egyetemi szintű Pázmányon se abban biztos vagyok hanem személyi, azzal meg bármelyik egyetemen találkozhatsz. Ha ki nyilvánítasz ilyen megosztó dolgokat mint politika vagy szexualitás publikusan minden egyetemen fogsz olyan embert találni aki máshogy fog gondolkozni, ilyen az emberi természet.
2023. febr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!