Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rendőrnek vagy pénzügyőrnek...

Rendőrnek vagy pénzügyőrnek érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
Melyik hivatás jobb a kettő közül?

2023. jan. 21. 18:15
A kérdező szavazást indított:
Vám és pénzügyőr
Rendőr
16 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A pénzügyőr anyagilag sokkal jobban megéri.
2023. jan. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Melyik hivatás jobb a kettő közül?"

Milyen szempontból?

2023. jan. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pénzügyőr vagyok, nem ennek tanultam, de itt kötöttem ki. Jól keresek, szeretem a munkám, jó az időbeosztásom. A közhangulat szar, de az szerintem minden hivatásos szervnél áll. :D Én rendőrnek csak akkor tanulnék, ha tudom hogy egész életemben azt akarom csinálni, máshol nem venném hasznát, meg hivatásosnak fel se vesznek oda anélkül. Pénzügyőrnek meg végképp nem tanulnék, mert ide viszont felvesznek civil diplomával is és átképeznek, én közgazdásszal vagyok itt, ugyanúgy kapok mint az, aki ennek tanult. Én viszont ha megunom, a civil szférában előnnyel indulok.

Szerintem mind2 hivatás szép a maga módján, csak mindenkinek meg kell benne találni.

2023. febr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

"Melyik hivatás jobb a kettő közül?"

Tudod, hogy mit jelent, hogy "hivatás"?

Akit valami belső késztetés az egyikre hív, az nem megy a másikra, mert neki az jó, hiszen arra van hivatása.

2023. febr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!