Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Magyarorsz...

Mi a véleményetek a Magyarországon található tudomány egyetemek gyógyszerészeti képzéséről?

Figyelt kérdés

Elsősorban azért itt kérdezem, mert itt őszinte válaszokat remélek.

Arra lennék kíváncsi, hogy milyenek az oktatók, a tantárgyak mennyire nehezen teljesíthetőek, mennyire szívatnak az oktatók? A diák légkör milyen..

Minden negatív és pozitív tapasztalatra kiváncsi lennék!

(és kérlek azt is írjátok meg, hogy melyik félévben jártok, mikor végeztettek)


Azért is érdekelne mivel, itt olvastam olyanokat, hogy az orvosi karon néhol, mennyire keményen nyomatják az anyagot és ezzel ellentétben a Gyógyszerésztudományi karon milyen tapasztalatok vannak.


Semmelweis Egyetem

Pécsi Tudományegyetem

Debreceni Tudományegyetem

Szegedi Tudományegyetem



2023. jan. 22. 15:23
 1/2 A kérdező kommentje:
2023. jan. 22. 15:24
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Idén végzek.


Igen, nehéz, de nem lehetetlen. Vizsgaidőszakban nag, a stressz. Sokat kell tanulni, de abszolút abszolválnató.

2023. márc. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!