Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veszprémi Noszlopy gimnázium...

Veszprémi Noszlopy gimnázium szeretnék véleményt kérni ?Mennyire nehéz bekerülni a sima általános szakra?

Figyelt kérdés

Fiamnak keresünk gimnáziumot vagy középiskolát ,de sajnos 3 illetve 4-es tanuló.Felvételi sem lett a legfényesebb matekból.

Szeretnék tanácsot kérni melyik iskolába sikerülhet bekerülni ilyen jegyekkel?


2023. jan. 25. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyenge iskola, nem érdemes ide menni. Sok esetben sportolók jönnek ide (nem csak a sportos osztályba), hogy ne legyen gond a hiányzásokkal a meccsek, edzések miatt.


Én inkább egy technikumot ajánlanék, közgázt, iparit esetleg attól függően hogy mi érdekli.

2023. jan. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen .

Kettő között melyik jobb suli Közgáz vagy Ipari?

Igazából még nem tudja mi szeretne lenni.😊

2023. jan. 26. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindkettő átlagos iskolának mondható szerintem, mivel teljesen más képzéseket nyújtanak, így nem annyira lehet őket összehasonlítani. Összességében mindkettő után lehet teljesen más irányba is menni akár egyetemre, de mégis csak évekig az adott szakot fogja tanulni, így érdemes olyat választani, ami legalább kicsit is érdekli.


Közgázban gazdasági szakok vannak, ipariban műszaki inkább.

A közgáz oldala valamiért nekem nem működik most, de az iparinál ezek a szakok vannak:


[link]

2023. jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudok olyanról, aki bejutott 17 pontos matekkal. 4-es tanulónak mondta magát, de a jegyeit nem tudom pontosan. A rangsorolókon tájékozódhatsz a színvonalról, gyenge gimi. (De: akárkivel találkoztam, mindenki nagyon kedves volt, a portástól a tanárokig, ott írásbeliztek a gyerekeim.)
2023. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!