Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem bekerülni a...

Van esélyem bekerülni a Lovassy László Gimnázium (Veszprém) általános, infó, vagy német tagozatára? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Magyar felvételim: 50/48

Matek (sajnos): 50/36

Német (Lovassys) írásbeli: 50/47

Német próbaszóbelim (egy Lovassys verseny kapcsán): 40/40

Hozott pontok: 60/60


Így összesen:

Általános: 200/177,6

Infó: 200/172,8

Német: 200/183


Nagyon félek, hogy nem lesz elég, hiszen idén mindenki jót írt...



2017. febr. 13. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Nyilván biztosat nem lehet tudni, de a 84 pontos központi nagyon jó, a vitt pontjai maximálisak, a szóbelid nagyon jó. Nagyon furcsa lenne, ha egyikre se kerülnél be.
2017. febr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Jézusom.. A kérdés ebben az esetben is abszurd. Szerintem.
2017. febr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
48%

Biztos hogy felvesznek!😊

*Réka*😂😂

2017. febr. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hacsak nem akarsz a későbbiekben germanisztikát tanulni, és minden év végén kisz**ni egy-egy írásbeli és szóbeli német vizsgával (töri,hon- és népismeret, földrajz, német irodalom stb) akkor ne németre menj mert semmi értelme és ott kell a legtöbbet tanulni. Én németesként végeztem még tavaly és, ha tehetném infóra mennék inkább vagy akár általánosra, de fixen elkerülném a németet.

Nagyon jó német alaptudást ad az vitathatatlan, szóval ha másért nem is, azért megéri odamenni, de a többi tagozaton is megtanítanak úgy németül, hogy le tudsz rakni egy felsőfokú németet.

A pontok miatt ne aggódj németen, főleg, ha a szóbelid fullos lesz. Jelölik a németet olyanok is akik csak annyit tudnak, hogy Ich wohne im Haus.

Ez persze mind az én véleményem, azt válaszd amit akarsz, ha esetleg a tagozattal kapcsolatban érdekelne valami szívesen segítek.

2017. febr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nem Luca nem vesznek fel

Sicher h nemxd

Hogy is johet szoba??

Belaba talalkozunk:(

*Bogii*

2017. febr. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Németre már biztos a bejutásom😊
2017. márc. 15. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!