Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez tényleg igaz lehet??? (Link)

Ez tényleg igaz lehet??? (Link)

Figyelt kérdés
[link]

2023. jan. 25. 21:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
87%
9., az, hogy te önerőből kerültél be, nem jelenti azt, hogy az összes iskolatársad is. Messze nem.
2023. jan. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Most már megtudtam mi az igazság, de köszönöm a válaszokat!
2023. jan. 27. 11:43
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
Nagy segítség ez most a Magyar családoknak!
2023. jan. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
66%
Én azt is nyilvánosságra hoznám, hogy kik voltak azok a szülők, akik éltek ezzel a lehetőséggel.
2023. jan. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%

"Én azt is nyilvánosságra hoznám, hogy kik voltak azok a szülők, akik éltek ezzel a lehetőséggel."

Na igen, csak azzal szerencsétlen gyerekeiket is nyilvánosságra hoznád...

2023. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
#14 Oké, viszont a 13-14-15 éves gyerek nem biztos, hogy azt érdemli, hogy az egész jövőjét keresztülhúzzák egy ilyennel. Márpedig ha pénzesek a szülők (akinek fél millió aprópénz, az azért jópár millióval rendelkezhet), akkor simán lehet, hogy magas pozícióban dolgoznak, ismertek, vagyis sokan tudják, ki a gyerekük, főleg, ha nem Kovács Bencének vagy Nagy Dávidnak hívják. Kapják meg a megfelelő büntetést, ha tényleg bebizonyosodik, hogy igazak a vádak (és ez az iskolára is vonatkozik), de ne a gyereket alázzák meg azzal, hogy nyilvánosan kiteregetik az ügy összes részletét. Az ismerettségi körükben úgyis mindenki tudni fogja, kiről van szó, de nincs szükség országos lejáratásra.
2023. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
48%

14:


A másodjára nyilvánosságra hozott hangfelvételből kiderül pár név, éspedig nem az apuka, hanem a Reáltanoda-alapítvány vezetőjének, Kálmánnak a szájából:


- Demján Sándor unokája,

- a SPAR vezérigazgató gyereke,

- és még talán pár másik név

2023. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
62%

[link]


A Richteres Bogsch-család porontya is említve van

2023. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

#7 ezek az emberek vagy tisztességes útok kerültek be, vagy nem is jártak oda soha.


[link]

2023. jan. 29. 09:34
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Érthetetlen miért linkelted be az iskola főoldalát. Nyilván tagadni fog, senki nem is várt mást. Én nem hallgattam meg a második hangfelvételt, de úgysem tudjuk leellenőrizni a felvett diákok valós pontjait. Majd a hatóságok kiderítik az igazságot, kár ezen agyalni. Ha viszont már konkrét nevek is előkerültek, akkor már forróbb az ügy, mert az érintettek családja simán indíthat rágalmazásért pert, ha kiderülne, hogy a hangfelvétel valótlan.
2023. jan. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!