Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elmehet a fiam Nagy-Magyarorsz...

Elmehet a fiam Nagy-Magyarországos pulóverbe iskolába? (8. osztályos)

Figyelt kérdés
Rá van írva, hogy Igazságot Magyarországnak, és egy Nagy-Magyarország, benne egy Címer.
2023. jan. 26. 17:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
4%

Szánalmas vagy pubikám.

Mondjuk imádkozz, hogy a nyomi kölköd ne jöjjön szembe velem az utcán mert úgy talpalom mellbe, hogy leesik a náci jelkép a pulcsijáról.

Na menjél verd ki adolf képére te kis fideszes nácika.

2023. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Mármint a Nagy-Magyarország náci jelkép, cigánykám?
2023. jan. 26. 21:22
 13/19 anonim ***** válasza:
4%

Nem te meg a kölköd vagytok nácik.:)

Mi a bajod a cigányokkal nácikám?

Még, hogy nem vagy szar náci degenerált barom.

Tuti még fradista nyomorék is vagy.

2023. jan. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
41%
Látod kibújik a rasszista mivolta ahogy ír.
2023. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
37%

Erre voltam kiváncsi azonnal kibújt a szög a zsákból ahogy kicsit fájó pontjára léptek a nácikának, egyből cigányozni kezdett a kis hülye.

Büszke lehet a hülye apjára a kölke.

2023. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
52%
Milyen komoly lesz amikor a pipaszár karú pattanásos Gézuka beállít az XL-es túlméretezett pulcsijában :D :D 100 éve el kellett volna engedni de még mindig van aki nyomja tovább a triatlont :D
2023. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 xp ali ***** válasza:
Ha akarja, menjen. Majd hazazavarják, ha nem szabad. Nagy baja sztem max akkor lesz előle, ha emiatt vmelyik tanárja pikkelni fog rá. Ha emiatt kap osztályfőnökit, hát lesz neki az is. Ha hazafelé megverik a pl. szlovákok, akkor majd eldönti, hogy legközelebb felveszi-e, vagy nem. Hogy elmehet-e, vagy nem? Elmehet. Börtönbe tuti nem csukják érte, és téged sem.
2023. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
13 saját magad ellen beszélsz az általánosítgatásoddal.
2023. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

For #3: Témától elütve a világfájdalmas emósra reagálok. A világfájdalmú depressziós goth és az emós nem ugyanaz, illetve léteznek huszonéves emósok is. Én voltam huszonévesen életvidám lázadó emós. Az emo a lázadó punk egyik alága. Utána kéne nézni a stílusoknak.


34/F

2023. jún. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!