Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyógypedagógia alapszakos...

Gyógypedagógia alapszakos ponthatárok (mi a jellemző)? SZTE-JGYPK (Szeged)

Figyelt kérdés
Nézegettem a gyógypedagógia alapszak ponthatárait az elmúlt 10 évre visszamenőleg, csak hogy felmérjem mennyire "magasak", de pl.levelezőn nemigen ment 400 fölé, ha igen, akkor nem sokkal. Jelenleg 415 pontom van gyógypedre , szerintetek nincs mitől tartanom? Tudom rengeteg minden befolyásolja, de van hogy csak 290 . Mik a tapasztalatok?

2023. jan. 28. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Felvi
2023. febr. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen új pontszámítási rendszer van idéntől. Általában Pesten, a Bárczin szokott magasabb lenni a ponthatár, de az utóbbi években ott sem érte el a 400-at. Én Szegedet írtam be első helyre, ott sem szokott az egekben lenni, bár nem lehet előre tudni, de szerintem teljesen jó a pontszámod. Én is 400 pontot kaptam a GYP asszisztensire. Szegedet és Jászberényt hagytam meg végül. Pestet kivettem, mert oda nem akarok menni, de később még aktuális lehet, úgyhogy szerintem téged is fel fognak venni, ha Szeged a cél. Én is ott lennék levelezős, ha idén végre sikerül.
2023. máj. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Idén még a régi rendszer van, a pontszámítás a 2023/2024-es tanévtől változik.
2023. jún. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!