Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen jó szabadon választható...

Milyen jó szabadon választható tárgyak vannak? PTE MIK

Figyelt kérdés

Ha esetleg ti tudtok róla vagy végeztetek már el, akkor milyen potya szabválokat tudtok ajánlani?


A legfontosabb az lenne, hogy minél könnyebben elvégezhető legyen, illetve az lenne a legjobb ha legalább 3 kredit.


És az sem ártana, ha nem kötelező bejárni. :,D


De nyilván az a legfontosabb, hogy minél könnyebb legyen.


Előre is köszönöm ha tudtok ajánlani!


És ha megkérhetlek légyszi írjátok oda, hogy bejárás kötelező-e az órákra, mennyire van komolyan véve. Köszi!



2023. jan. 30. 03:05
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Ha ennyire nem akarsz bejárni csinálj a kmoocon tárgyat.Azok full online mennek és általába el is fogadják,ha igényelszrá kreditigazolást félév végén


[link]

2023. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az, hogy nem szabválok miatt járok az egyetemre, mégis kötelező 12 kreditnyit választani. És nyilván az alapból nehéz tárgyak mellé ki akarna még nehezeket felvenni? A szabváloknál csak az a lényeg, hogy lehető legkönnyebb úton el legyenek végezve. A rendelkezésre állók közül viszont nem nagyon van olyan, ami a szakunknak megfelelő lenne, szinte az összes más szaknak szól, így nem tudom milyenek. Ezért is kérdezem, hogy melyek a legkönnyebbek. Szóval ez "Mi értelme van így egyetemre járni egyáltalán..." így elég prolin hangzik. Nem értem ki az a hülye, aki valami szenvedős tárggyal szeretne pluszban magára terhelni. A bejárás pedig arra vonatkozik, hogy vannak rendes tárgyak is, amikkel sok egyidőben van. Emiatt még ha akadna 1-1 jobb, lehet az időpont miatt rossz és akkor meg mi a francot vegyek fel, ha ami jó lenne rossz időben van? Ezt pedig azzal lehet kiküszöbölni, ha nem kell bejárni, egy amúgy rohadtul érdektelen és csak kötelezőként letudandó tárgyra. Másrészt egyetemen felnőtt emberek vagyunk, elég óvodás módszer, hogy kötelező bejárni némely órára. Talán el tudja valaki ennyi idősen dönteni, hogy meg tudja anélkül tanulni a tárgyat, hogy bejárna. Különben is, kb. az összes óra felesleges, nekem eddig nem osztott, nem szorzott, hogy bent voltam, úgyis magamtól tanulok meg mindent otthon. Szóval mielőtt agyatlanul nekiállunk értelmetlen dolgokat kommentelgetni, nem árt átgondolni a dolgokat. Ha pedig nem megy, akkor mi értelme van így kommentelgetni egyáltalán...
2023. jan. 30. 21:23
 3/5 A kérdező kommentje:
#1-es neked pedig köszi! :)
2023. jan. 30. 21:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én az OIG-os tárgyakat (Karrier iroda szervezi) ajánlom, kb mindet megcsináltam és nagyon szerethetőek.
2023. febr. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek beárósak, de csak 4 nap (tömbösített), és a végén egy esszét kell írni. 2 kreditesek, de a hülyének is megéri.
2023. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!