Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megteheti-egy általános...

Megteheti-egy általános iskolai igazgató a következőket?

Figyelt kérdés
Igazgatói intő van kinézőben, és emiatt a gyerekeknek minden szünetet az igazgató ajtaja előtt kell tölteni, wc-re kéredzkedniük kell.
2023. febr. 5. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Igen
2023. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Nekem eléggé “ illegálisnak” hat.
2023. febr. 5. 19:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az ofő is megteszi. De nyugi, pár nap alatt elfelejti.
2023. febr. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A házirendben nem találtam ilyet a fegyelmezés címszó alatt. Ebből az emberből kinézem, hogy év végéig kihúzza…

Köszönöm, azért remélem, hogy elfelejeti.

2023. febr. 5. 19:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mi volt az előzménye. A fiam osztályában volt egy srác, aki minden szünetben verekedett. Vele csinálta az ofő, hogy oda volt rendelve a nagytanári elé a padra egy hétig minden szünetben.

Voltaképpen jogos. A többi gyerek védelmében is. Egyébként meg a legtöbb suliban tudod mit csinálnak? Behívják a szülőket, hogy vigyék el a gyereket másik iskolába, ha ez meg nem történik meg, feljelentik a Családsegítőben a családot. Szóval szerintem ez még mindig humánusabb megoldás.

Nálad miért történt az eset?

2023. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A fiam szétszedett egy verekedő párt, majd leb@zizta a támadót.

Ha megzsarolna, nekem is vannak kártyám.

Köszi a válaszod.

2023. febr. 5. 20:12
 7/9 anonim ***** válasza:
Römi kártyád? 🤣
2023. febr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy a tanárok soha nem vizsgálják az előzményeket. Ebben az esetben nem csak neki járna a bünti.
2023. febr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jazmin_12 válasza:
Ez teljesen normális. Még régebben olyan volt nálunk, hogy verekedett az o. társam, és ott kellett állnia az igazgatói előtt és mosdóba se mehetett meg enni sem ehetett és inni sem. De becsengetéskor be engedték. Ez volt neki 1 hónapig.
2023. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!