Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvegyem vagy se? Hogyan tovább?

Felvegyem vagy se? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve tanulok nemzetközi gazdálkodást a BME-n, eléggé elhanyagoltam a tanulást munka miatt, így 2.félévben nem lett meg a matekom, tehát 3.félévben nem tudtam felvenni a gazdaságstatisztikát. Előző félévben is alig lettek meg tárgyait, természetesen mindent pótolni akarok viszont most a 4. féléves tárgyak között ott szerepel a projektfeladat. Gondolom nem kéne felvennem, ugye? Segítsetek,kérlek!

2023. febr. 6. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A project a mini szakdolgozat... Folyamatosabb munkát igényel...

Tanuld meg jobban strukturálni az életed, ha ez nem megy, akkor inkább hagyd... Húzz rá egy évet, mert ez így nem lesz jó...

2023. febr. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parázz rá, vedd fel, ha nem megy akkor ráhagyod későbbre. Valószínűleg csúszni fogsz a képzéssel, de nincs jelentősége, felsőbb évesekre írj rá lesz aki segít, én is úgy szoktam. Ja és kitartás
2023. febr. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!