Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek felvegyem a...

Szerintetek felvegyem a diákhitel 1-et? (tovább lent)

Figyelt kérdés

... amennyiben biztos vagyok benne, hogy később jó állásom lesz jó fizetéssel, és simán visszafizetem?

Eddig halogattam, valahogy elvegetáltam abból, ami volt.

Sajnos az egyetemen baromi sok órám van, így nem tudok normális diákmunkákat vállalni. Mindenhol min. 20 óra az alap, de ha ennyit dolgozok egy héten, meg mellette sportolok (ami nekem nagyon fontos), és a tanulást sem akarom elhanyagolni, meg TDK-zom is, akkor konkrétan nem marad időm pihenni. Most az van, hogy a diákszövetkezet néha rám szól, ha adódik valami alkalmi munka, de ez meg így elég kevés bevételt jelent havi szinten.

Nekem a tanulmányaim nagyon fontosak, nem akarok havi 20-30 órában diákmunkát vállalni, ami csak az egyetem rovására megy, hosszú távon meg értelme nincs.

De azt is meguntam, hogy örökké spórolok, otthonról járok be az egyetemre. Nem tudom, hogy hány félévre tervezném felvenni, szerintem max 2-3 félévre 200-250e Ft-ot/félév, az egyetem befejezéséig pedig még 6 aktív félévem van.



2015. aug. 31. 15:13
 1/1 anonim válasza:
szerintem akkor vedd fel , én is megigényeltem a diákhitel 1-et most fogok menni a bankba véglegesíteni.Én fizetősön vagyok azért is kell főként a pénz meg nem akarom a szüleimet ilyen mértékbe lehúzni félévente 175 ezerrel :D és akkor még adjanak pénzt bulira,ruhákra,kaja stb..
2015. szept. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!