Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik 250 óra hiányzás...

Mi történik 250 óra hiányzás után 12. Osztályban?

Figyelt kérdés
12. Be járok, 200 óra hiányzás körül vagyok. Sokszor betegeskedem. Mi történik ha valamilyen okból elérem? Éretségizni hogy fogok és mikor? minden dolgozatot pótoltam havi 3 jegyem van mindenből kb.

2023. febr. 11. 17:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mehetsz érettségizni, ha megkapod a 12-es bizonyítványt.


Úgy tudom, hogy 250 óra hiányzás felett osztályozó vizsgát kell tenni.

2023. febr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
1. Nem kell, ha lesz elég jegye.
2023. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Tényleg:

[link]

2023. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha lesz olyan tantárgy, amiből nincs elég jegyed, akkor osztályozó vizsgát kell tenni. A 12.-nek előbb van vége a szorgalmi időszaknak, szóval ezt még érettségi előtt meg kell tegyék. A lányom volt így, igaz, általánosban, 2 tantárgyból vizsgázott, kémiából és nyelvtanból, a többiből volt elég jegye. A lényeg az, hogyha kimaradnak dolgozatok a hiányzás miatt, szólj a tanárnak, hogy pótolni szeretnéd. Remélhetőleg megengedi. Ha van elég jegyed, nem kell vizsgázni.
2023. febr. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen van eleg jegyem mindenből, minden dogát megirok kivétel nelkul.
2023. febr. 11. 18:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz gond.
2023. febr. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors es hasznos valaszokat feldobtatok;)
2023. febr. 11. 19:33
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha eléred a hiányzási limitet, a szaktanár döntheti el minden tárgyból, hogy vizsgáztatni akar-e vagy lezár azokkal a jegyekkel, amiket megszereztél. Valószínű, hogy nem akarnak majd vizsgáztatni, ha lesz mindenből elég jegyed, de azért nem automatikus ez, joguk van hozzá, hogy vizsgáztassanak, ha annyit hiányoztál.
2023. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

250 óra felett végeztem egy kicsivel, nem volt baj csak az ofő hisztizett :) igazgato helyettes csak annyit kerdett van e mindenbol legalabb 3 jegyem. mondom 5 is.

akkor jo nincs baj :,D

2023. máj. 7. 00:20
 10/14 anonim ***** válasza:

"igazgato helyettes csak annyit kerdett van e mindenbol legalabb 3 jegyem. mondom 5 is."

Tök jó, hogy veled beszéli meg, ahelyett, hogy a szaktanárokhoz fordulna, hogy ők hogy gondolják... Szép kis iskola lehet...

2023. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!