Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi történik 250 óra hiányzás...

Mi történik 250 óra hiányzás után 12. Osztályban?

Figyelt kérdés
12. Be járok, 200 óra hiányzás körül vagyok. Sokszor betegeskedem. Mi történik ha valamilyen okból elérem? Éretségizni hogy fogok és mikor? minden dolgozatot pótoltam havi 3 jegyem van mindenből kb.

2023. febr. 11. 17:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

De értsétek már meg, hogy ez nem szubjektív döntés. Ha van 5 jegye, arra nem lehet azt mondani, hogy nem zárja le. Egyébként meg honnan veszitek, hogy a szaktanárt nem kérdezi meg az igazgatóhelyettes? Az miért baj, hogy a diákkal is kommunikál?

Nem az a lényeg, hogy mennyit hiányzik, hanem, hogy a tudásáról számot adott-e. Ha minden témazárót megírt, semmi értelme vizsgáztatni.

2023. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"Ha van 5 jegye, arra nem lehet azt mondani, hogy nem zárja le ... Ha minden témazárót megírt, ..."

5 jegy lehet, hogy csak 5 röpdolgozat, amiből az derül csak ki, hogy egyik napról a másikra hajlandó volt-e valamiket megtanulni. Erre simán lehet azt mondani, hogy vizsgáznia kell, mert egyáltalán nem biztos, hogy 5 röpdogából az is kiderül-e, hogy összességében is felfogta-e a dolgokat, átlát-e összefüggéseket, stb.


"Az miért baj, hogy a diákkal is kommunikál?"

Az még nem lenne baj.


"honnan veszitek, hogy a szaktanárt nem kérdezi meg az igazgatóhelyettes?"

Onnan, hogy rögtön azzal reagált, hogy "akkor jo nincs baj", ami azt jelenti, hogy "akkor nem kell vizsgáznod" - pedig ezt nem az ő kompetenciája eldönteni, hanem a szaktanáré.

2023. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
nah..... hátha még valakinek érdekes lehet ez a kérdés. ofő csak fenyegetett nem volt semmi para. igazgató helyettes annyit kérdezett meg van e mindenből LEGALÁBB 3-4 jegy egy félévre. mondom igen. azt mondta akkor semmi baj. az éretségi átlagom pedig 3.5 lett. :,D
2023. aug. 19. 21:24
 14/14 anonim ***** válasza:
Örülök, én megmondtam, de persze nem akartátok nekem elhinni.
2023. aug. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!