Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen képzésekre jelentkeztet...

Milyen képzésekre jelentkeztetek végül? :)

Figyelt kérdés

2023. febr. 15. 22:31
A kérdező szavazást indított:
ami érdekel, amivel szívesen foglalkoznék
ami piacképes és könnyű elhelyezkedni vele
ilyet is-olyat is megjelöltem
engem eleve csak az érdekel, amiben sok lóvé van
nem jelentkeztem, de szavazni szeretnék
egyéb
25 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mesterre jelentkeztem (a BSc-m folytatására), ami érdekel és sok is benne a pénz (ez véletlen egybeesés, nem ez alapján választottam).


De nem hinném, hogy beiratkozom. Egyrészt nem tudom, hogy szeretnék-e mesterre menni (dolgozni nélküle is tudok a területen), másrészt jelentkeztem külföldre is. A szak érdekelne, csak nincs jó specializáció (itthon).


Ha beiratkozom, jó eséllyel otthagyom fél év után (azért iratkozom be, hogy legyen kolim meg egyéb előnyök, amik hallgatókémt megilletnek, pl bizonyos licencek, coursera, kedvezmények stb)


Nem veszem el senki elől a helyet, mert

1. alig jelentkezik ide valaki (1-5 ember évente a 70 helyre)

2. kiérdemlem a helyemet (TDK, kutatások, nem kötelező szakmai gyakorlat, tanulmányok, oktatás, szakkoli, nyelvtudások, kultúrális aktivitás stb)

2023. febr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Könyvelő (és adótanácsadó) vagyok (eü alapvégzettséggel és gyakorlattal). Mindenképpen tanulnék még, úgyhogy ELTE munkaügy, és PTE mentőtiszt. A sorrenden meg még agyalok kicsit.
2023. febr. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és a szavazatokat!

Érdekes, hogy a többség a szíve szerint választott. :)

2023. febr. 16. 13:47
 4/4 anonim ***** válasza:
én fogorvosira ls gyógyszerészeti szakokra:) Te?
2023. ápr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!