Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten fiúként milyen...

Budapesten fiúként milyen szakmát érdemes tanulni akár szakközépiskolában szakgimnáziumban vagy bármilyen intézményben ami jól fizet és szeretitek csinálni? Mit ajánlotok személyes tapasztalat alapján. Iskolát es szakmát is írhattok.

Figyelt kérdés

2023. febr. 18. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gázszerelő, orvos, pszichológus, rendőr.
2023. febr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vadakat terelő juhász.
2023. febr. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt Neked kell eldönteni, hogy mit szeretnél csinálni. Én hiába mondanám, hogy legyél betegápoló, vagy kőmüves, vagy gkv, ha Téged nem érdekel.

Ez egy olyan kérdés, amit mindenki maga dönt el a kedves szüleivel.

2023. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 jácint78 ***** válasza:
88%

hello f44 vagyok... nekem bejött a jármű technikusi képzés.. sok helyen alkalmazható es átképez hető

nem csak alkalmazott -ként


de jobb érettségi után szakmunkásképző kent gyakorlatias iskolát választani...


vannak szakma ajánló tesztek ... vszleg amit teso vagy szülő v rokon ajánl mert közben tudnak támogatni...


kérdésed... Budapesten fiúként milyen szakmát érdemes tanulni akár szakközépiskolában szakgimnáziumban vagy bármilyen intézményben ami jól fizet és szeretitek csinálni? Mit ajánlotok személyes tapasztalat alapján. Iskolát es szakmát is írhattok.

2023. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!