Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatika érettségi 2024-ben?

Informatika érettségi 2024-ben?

Figyelt kérdés
Én még pont az utolsó 4+1 éves ösztöndíjmentes régiérettségis rendszerben tanulok, jövőre maradok a +1 év szakmai vizsgára. Csak ugye akik alattunk vannak, nekik 3+2éves a képzés, tehát jövőre ők nem fognak infóból érettségizni, majd csak utolsó évben. Meg emiatt jóval kevesebben fognak egyetemre jelentkezni velem egyidőben. De ha én jövőre szeretnék tenni egy szintemelőt például (informatikai ismeretek), akkor lesz erre lehetőség? Nem találtam erről semmit és a tanárok sem tudták megmondani.

2023. febr. 20. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:
A szakmai informatikát nem érinti a változás, tehetsz szintemelőt. A közismereti informatika megszűnik, jövőre már csak digitális kultúra lesz. Informatikából idén ősszel mehetsz utoljára.
2023. febr. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!