Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vörösmartyba(8.ker) vagy az...

Vörösmartyba(8.ker) vagy az Adyba (13. ker)szerintetek behívnak szóbelire?

Figyelt kérdés

Központim 58 pont lett (43 magyar,15 matek) a vitt pontjaim 54 a Vörösmartyba (ha jól emlékszem:D), az Adyba pedig 45.

A Vörösmartyban a médiát, az Adyban a humánt és az angol szakokat is megjelöltem:)

A válaszokat előre köszönöm!!


2023. febr. 21. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Oldal szerint ezzel az eredménnyel nem hívnak be a Vörösmartyba. Talán az Ady humán tagozatra elérhető.


Bizakodj, de azért gyengébb sulikat is jelölje be.

2023. febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Igen, a Vörösmartynál már csak reménykedem, hogy behívnak, az Adynál szintúgy, de azért arra több esélyem van:) jelöltem be többet is, pl. a Teleki Blankába elvileg be fognak hívni:))
2023. febr. 21. 16:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Update: nem hívtak be az Adyba, a Vörösmartyt még nem tudom, de nem érzek sok esélyt rá ://
2023. febr. 24. 22:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Remélem van mentősulid bejelölve! Ha nincs akkor gond van.


Ezzel az erednénnyel nem éred el azt általad mondott sulikat.

2023. febr. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van mentősulim, 11-et jelöltem meg, csak érdekelt, hogy behívnak-e
2023. febr. 25. 09:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok sikert a felvételidhez!
2023. febr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2023. febr. 26. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!