Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE-n ha viszek kondibol...

BGE-n ha viszek kondibol igazolást akkor be kell mennem tesire?

Figyelt kérdés

2023. febr. 21. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

Legjobb tudomásom szerint csak sportolói vagy eü felmentés játszik. Az, hogy te a szabadidődben gyúrsz, az nem meríti ki egyiket sem.

Nem tudom, miért akarod megúszni a mozgást, de szerintem ne agyalj ezen; teljesíts!

2023. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

"Nem tudom, miért akarod megúszni a mozgást, de szerintem ne agyalj ezen; teljesíts!"


Szted ha kondiba szokott menni milyen megúszásról papolsz gyík? Egyetemi tesiken szervezetlenúl, sz.rul vannsk meghírdetve mindenütt kevés helyek és semmi értelme, vicc. Ettől semmivel nem lesz efészségesebb valaki, hogy ugrál heti egyszer úgy, hogy ki sincs építve hozzá megfelelő környezet, gépek, stb.

2023. febr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D.Tomka válasza:
100%
Akkor egyszerűsítem: Igen, be kell menni, nem mentesít az, hogy te mit csinálsz szabadidődben. Hobbi maratonfutó is lehetsz, ha nem vagy igazolt sprotoló, be kell menni.
2023. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 GTABoyyy válasza:
Nekünk pár éve úgy volt, hogy a közeli konditeremből vihettél valamiféle igazolást és úgy nem kellett bejárni
2023. máj. 19. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!