Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bejuthatok-e a bp-i Szent...

Bejuthatok-e a bp-i Szent László Gimnáziumba, matek tagozatra?

Figyelt kérdés
Az iskola honlapján található pontszám számító képlet szerint az összpontszámom 86,7. Matek tagozatra jelentkeztem. 45pontot írtam magyarból és 39-et matekból. a 7.évvégim 4,7 lett (matek, angol 4, töri és magyar 5, természeti tárgyak végig 5). A 8. félév kitünő lett.A hozott pontszámom 29,6.
2023. febr. 21. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Necces. 88 körül szokott lenni. Mi is jelentkeztünk oda 89.4-gyel, de előtte még jelölve van 5, reméljük kiesünk előled! Comagna pontszámszámoló oldalát nézd meg, 2019-ig kibővítve.
2023. febr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt látom, hogy 15-16 hely "kiadó", évről-évre, de sajnos azt is tudom, hogy a Comagna-ban nincs feltöltve ponthatár a matekra és a rajzra. Vmiért ezek a tagozatok következetesen kimaradnak. Már láttam 90,5-től ponthatárt is matekra, de érdekes mód az iskolában a tanárok egészen mást mondanak. Az tény, hogy van az ismerőseim között olyan, aki a Fazekasba bejutott pontszámilag, a Szent Lászlóba nem...
2023. febr. 24. 08:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ezt látom: 2020:88, 2019:85.4, 2018:87.5, most kicsit könnyebb volt a felvételi, viszont kevesebben vannak, szerintem nem lesz nagy változás, főleg, ahol a matekot súlyozzák.

(Mi itt is az informatikát tettük előre, aminek sok értelme a pontok alapján nincs, de az érdekli jobban.)

2023. febr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!