Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanárszakosok! Egyetem mellett...

Tanárszakosok! Egyetem mellett ti tudtok fél állásba dolgozni?

Figyelt kérdés

Most is pedagógia területen dolgozom és imádom, de szeretnék tovább fejlődni. Mindenképp meg akarom tartani az állásom, mert sokat tanulok belőle, még akkor is ha csak napi 4 órába tudnám folytatni (ami viszont fontos, hogy 8-12 között legyen). Nem feltétlenül szeretnék levelezősre menni, emiatt gondolkodtam nappali képzésben.

Lehetséges szerintetek ezt így összehozni?


2023. febr. 22. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Nappalin azzal számolj, hogy délelőtt is lesznek óráid. Nem nagy mozgástér van az órarend kialakításában sajnos.


Inkább levelező.

2023. febr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Esélytelen. Alkalmi munka, illetve esti munka, vagy iszonyatosan rugalmas munka, ami szóba jöhet. Ha ezt nem tudod vállalni, levelező.
2023. febr. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányom tanárszakot végzett és nem volt egy olyan féléve sem, amikor a te elképzelésed szerint tudott volna dolgozni. Kizárnám, hogy meg tudod oldani.
2023. febr. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! ez esetben elkezdek gondolkodni a levelezős opción.
2023. febr. 22. 16:09
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
Arra azért figyelj, hogy tudtommal a sima kétszakos tanárin nincs levelező, nem lehetne megoldani. A tanító, óvodapedagógus és gyógypedagógus képzések jöhetnek szóba.
2023. febr. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5. Van.
2023. febr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Dehogy tudok. Összevissza vannak az órák, pl. nekem többször voltak ilyenek, hogy 8-tól 4-ig egyfolytában, 8-tól 6-ig egyfolytában, 10-től 4-ig majd még egy óra 7-től, ilyesmik. Max. hétvégén tudtam volna mellette dolgozni, vagy ha az órák jelentős részét kihagyom.
2023. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ. Én csináltam egy félévig, de baromira elfáradtam.
febr. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!