Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Volt/van büdös osztálytársatok...

Volt/van büdös osztálytársatok? Ha igen, mitől lehet az, hogy olyan?

Figyelt kérdés
2023. febr. 25. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek volt, akár több is.

Volt egy lány, aki nagyon szegény körülmények között élt, még víz meg áram sem volt náluk, ő főleg télen nem tudott rendszeresen fürödni és hát ez megérződik. A ruhái is ilyen poshadt szagúak voltak, kézzel mostak, ez nyilván nem olyan, mint géppel. Sajnos sokat bántották ezek miatt őt, pedig nem tehetett róla.

Volt egy barátnőm, akinek az anyja a házban dohányzott nagyon sokat, mindene iszonyat cigiszagú volt, hiába járt alapvetően tiszta ruhákban, ápoltan. Őt is sajnáltam.

Ellenben volt egy srác, jól szituált családból jött, tisztán, de tesin nem volt hajlandó zoknit meg cipőt cserélni, beleizzadt és utána egész nap abban flangált. Meg lehetett fulladni a lábszagától, pedig alapvetően nem volt koszos, de ezzel nem volt hajlandó foglalkozni.

Egy gimis barátnőm csinos, igényes volt (ránézésre), de reggelente sosem mosott fogat, mert szerinte az felesleges, este megmossa, éjszaka nem eszik, minek. Hát nem volt soha pasija, amíg én ismertem…

2023. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Általánosban és középsuliban is volt. Általánosban egyszerűen igénytelen volt a család, rumlis udvar, az anya is mindig koszos ruhákban járt, arra sem figyelt, hogy a gyerekeknek tiszta legyen a ruhájuk, illetve fürödjenek. Anyagi oka látszólag nem volt, nagy ház, az apuka vállalkozó volt.

Középsuliban nem tudom az okát. Fura összehátás volt, mert mindig frissen festett haja volt, szedte a szemöldökét, figyelt a ruháira, de valahogy folyton iszonyatos szaga volt

2023. febr. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk én voltam a büdös. Sajnos olyan szintű kóros izzadásom volt, hogy az brutális... Hiába tettem ellene bármit is, dezodor,spray,többszöri fürdés, semmi..
2023. febr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Volt, általános iskolában nagydarab hatszor bukott kamasz cigó, szerencsere végleg kibukott kb hatodik osztályban a suliból. Vagy elérte a 16ot, nemtom.
2023. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Voltak jópáran, a cigány osztálytársaim mindig büdösek voltak, egy lány pedig beteg volt, bakteriális vaginózis, míg ki nem kezelték bűzlött szegény.
2023. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Korábban egy másik fórumba már leírtam ezt a sztorit, de ide is passzol. Ez a lány a padtársam volt többször is. Annak idején az azóta újból divattá vált biciklisgatya a lányok körében méltán volt közkedvelt. Ő is szeretett abban a fekete, oldalt neoncsíkos rövidnaciban lenni, mert egyik évben május-júniusban minden nap abban jött suliba (jó meleg idő volt akkoriban minden nap, szerintem '93-ban volt ez). Neki ez az egy darab volt belőle, és mivel mindig ezt hordta, egy idő után elég jellegzetes gatyaszaga lett. Máskor egyáltalán nem volt büdös, de akkor eléggé lehetett rajta érezni. Mi a faluban közel laktunk egymáshoz, így át is jártunk egymáshoz játszani, de akkor a nyári szünetben sem volt olyan nap, hogy ne abban a biciklisben lett volna. A szobájában is elég penetráns büdi volt, fogalmam sincs, hogy őt ez miért nem zavarta. Egyszer megkérdeztem tőle, hogy ő ennyire szeret ebben lenni, mert mindig ebben látom, és azt mondta, hogy nagyon kényelmes és még semmiben sem érezte magát olyan jól mint ebben a gatyában, azt meg főleg imádja amikor rátapad. Amúgy a többi csaj is sokszor azt hordta, de ők azért mást is felvettek, meg később tesiórán is abban voltak, de senkin nem lehetett érezni azt a büdöset. A barátnőm most is szeret abban lenni jó időben, de ő sem szokott bűzleni.
2023. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!