Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ha nagyon büdös...

Mit csináljak ha nagyon büdös az osztálytársam? ಠ_ಠ

Figyelt kérdés

Mindig elém ül és már messziről megérzem az izzadtság szagát

Meg tetves is



2021. nov. 2. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Azért ne túlózzál drága. Ha tetves lenne, akkor nem is ülhetne az osztályban amíg ki nem írtja a tetveit. Ha tetves lenne, az osztályban, veled együtt már mindenki az lenne, sőt a tanárok is. A tetű könnyen átmegy emberről emberre. Tutit nem teves, mert a tanár már rég hazazavarta volna.

Büdös lehet, de ha annyira zavar, akkor szólj neki négyszemközt, hogy erős izzadtság szaga van ami zavaró. Lehet a hormonok miatt van.

2021. nov. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

"Mit csináljak ha nagyon büdös az osztálytársam?"


Szard le! :-)

2021. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Osztàlyfőnöknek kellene szolni vagy a védőnönek.
2021. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem is az ofőnek szólj, hogy ő beszéljen vele négyszemközt. (Vagy valamelyik tanárnak, akivel jóban van az osztály vagy az illető gyerek.)
2021. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Szól az osztályfőnöknek hogy beszéljen vele, ha meg tetves akkor nem is jöhetne be amíg ki nem irtja.
2021. nov. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Ülj az első padba és akkor biztosan nem ül előtted senki. Vagy várd meg míg ő leül és aszerint válassz helyet.

(Nálunk is volt egy ilyen notóriusan büdös osztálytárs, ráadásul lány, de ő mindig hátul ült...)

2021. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Uhh ma én is büdös voltam és szégyelltem is magam érte. :(


Az volt, hogy felvettem egy vastagabb pulcsit, hintőporoztam, dezodoroztam, parfümöztem és felvettem a kabátot. Aztán mentem kutyát sétáltatni, majd húztam a fogorvoshoz, elég sietősen.


Amikor megérkeztem és vettem le a kabátot, olyan szagom volt, hogy szégyelltem magam. Nem volt dezodorom sem, parfümöm sem, hogy gyorsan befújjam magam a mosdóban. Egyszerűen úgy mentem be a fogorvoshoz, hogy erős izzadtságszagom volt.


Nagyon örültem, hogy az orvos nem tette szóvá és az asszisztens sem. Nagyon kellemetlen lett volna, így is kellemetlenül éreztem magamat. Itthon az olt az első hogy befújtam magam és kimostam a kabátomat is ma.


Szerintem nem érdemes kellemetlen helyzetbe hozni, nála se lehet tudni, hogy miért ilyen a szaga.


Érdemes arrébb ülni inkább, ha ülésrend van, akkor csak szólni az ofőnek, hogy bármilyen indok miatt el akarsz ülni.

2021. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A tetvek viszont olyan dolgok, hogy, ha tényleg tetves, elkaphatjátok ti is.


Lehet jelezni az iskolaorvosnak, hogy gyanúd van, hogy egy osztálytársad tetves és lehet kérvényezni, hogy rendeljenek el egy általános fejbőrvizsgálatot.


Mindenkit behívnak, áttapogatják a fejét és aki tetves (ebben az esetben az osztálytársad) annak előírják a irtást, a külföldi iskolákban ez annyit jelent pl hogy küldik haza és csak úgy mehet vissza, ha nem tetves.

2021. nov. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!