Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elte nemzetközi tanulmányok...

Elte nemzetközi tanulmányok szakmai gyakorlat?

Figyelt kérdés

A 3. Felétől lehet a tanterv szerint (úgy van írva, hogy "félév minimum:3." ).

Akkor ha a 2. Félév utáni nyáron végzem el, akkor azt mint 3. Félév elfogadjak? Akik nyáron végeznek kötelező szakmai gyakorlatot, mikorra számítódik ez?



2023. febr. 25. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

A "félév minimum" nem inkább azt jelenti, hogy minimum hány félév elvégzése után lehet elkezdeni ahhoz, hogy beszámítsák?

Nem mindegy, hogy 16 évesen dolgozol-e valahol vagy 3 félévnyi egyetemmel a hátad mögött ugyanott, nyilván ezért van egy minimum előírva.

2023. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként fel nem foghatom, hogy ilyenekkel miért a gyk-hoz fordul egy egyetemista a TO helyett...
2023. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Ha nyáron csinálod meg, akkor az őszi félévhez számít.
2023. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A szakmai gyakorlatot mint tárgyat legkorábban a 3. félévedben tudod felvenni Neptunban (ősszel tehát).


Hogy valójában lehet-e ennél korábban teljesíteni a gyakot és aztán elfogadtatni a, azt első körben a tantárgyfelelőstől kéne megkérdezned.


Nem erre szakra jártam szóval nem tudom itt mi a logika, de mikor én nyári gyakorlatokon voltam, azok még a tavaszi félévhez tartoztak. Hiszen a tanév augusztus végével záródik.

2023. febr. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!