Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakmai gyakorlat nemzetközi...

Szakmai gyakorlat nemzetközi tanulmányok szakon?

Figyelt kérdés
Sziasztok, másodéves nemzetközi tanulmányok szakos hallgató vagyok és szakmai gyakorlati helyeket keresek. Külügyminisztériumba már jelentkeztem, választ még nem kaptam, így más alternatívákra is jelentkeznék. Az interneten nem nagyon találtam olyan helyet, ahová ilyen tanulmányokat folytató hallgatókat keresnek, ha esetleg tudtok olyan helyet, ahol végezhetném a gyakorlatomat Budapesten kérlek írjátok meg. Köszönöm :)

2021. jún. 30. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:

En anno multinal vegeztem a szakmai gyakot (IBM), szaktarsak kozul is tobben voltak akik multinal teljesitettek. Volt aki a nagykovetsegnel dolgozta le a kotelezo oraszamokat.


[link]


Ezen a linken megtalalod milyen helyeken teljesitettek mar korabban a gyakorlatot :)

2021. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!