Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Teleki Blanka biológia...

A Teleki Blanka biológia szóbeli, hogy zajlik? Kedvesek? Nehéz bejutni?

Figyelt kérdés
A Telekit jelöltem az első helyre mert voltam nyílt napon és nagyon megtetszett. 3 szakot is bejelöltem, köztük bioszosat és angolt. A felvételim 67 pont lett és csak egy négyesem van a hozott jegyekből. Nagyon nagy álmom válna valóra ha oda kerülnék. Tanácsokat kérnék, hogy milyen a szóbeli és, hogy megéri-e oda menni (jó-e az osztályközösség)

#Teleki Blanka Gimnázium #biólógia szóbelik 2023 #Teleki biológia #Teleki Blanka vélemyények #2023 gimik #Teleki angol
2023. márc. 2. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%

Teleki a legtúlértékeltebb gimik egyike! Nagyképű, elkényeztetett, főleg fideszközeli szülők gyerekei járnak oda.


Amúgy az oldalt csak 16 éven felüliek használhatják, mit keresel te itt?

2023. márc. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
91%
Hali! Én is a Telekibe megyek 83 pontot írtam (bio-kémre). Én nem gondolom, hogy politikát kell belekeverni egy felvételibe, főleg, hogy így is elég feszült mindenki. Mindenki azt választja, ami neki szimpatikus. Én azt hallottam, hogy tényleg nagyon jó a közösség és nálam például ez tök fontos.
2023. márc. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolónak: Te elsőnek jelölted be a sulit?
2023. márc. 4. 13:37
 4/12 anonim válasza:
Szia! Sajnos amit elsőnek jelöltem oda nem hívtak be szóbelire így igen ez lett az első😃
2023. márc. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Sziasztok! Szerintetek történelem tagozatra nagyon nehéz bejutni?Tudtok valamit arról, hogy tavaly mennyi volt ott a felvétel pontszám?
2023. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Előző vagyok. Nekem is 67 lett a központim és 47 pontot viszek még pluszba kb.mennyi esélyem lehet történelem tag.-ra?
2023. márc. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért használják az oldalt 16 éven aluliak? Benne van a szabályzatban, hogy tilos!
2023. márc. 6. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Szia! Megnéztem neked a pontszámítón és törire szóbeli utáni ponttal együtt 160-155 pontja volt az előző években az utolsó bekerültnek. Ez az ideiglenes rangsorban kb. a 60. hely környéke. Ha jóm írtad akkor a szóbeli előtt neked 114 pontod van. Egy szuper szóbelivel még akármi is lehet!!!! Sok sikert!
2023. márc. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Köszönöm!
2023. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Hali! Hányadik lettél az ideiglenesen?
2023. márc. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!