Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A fizika vagy a biosz fakt...

A fizika vagy a biosz fakt nehezebb szerintetek?

Figyelt kérdés
Jelenleg 5 egész az átlagom mind2ből. Továbbtanulás céljából egyik se kell, de kell egy válaszott tantárgy és ebben a kettőben gondolkodom.

2023. febr. 9. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

"kell egy válaszott tantárgy"

Miért kéne? Benne van a nevében, hogy fakultatív, vagyis nem kötelező választani.

2023. febr. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Ember fuggo de biosz konyebb szerintem.
2023. febr. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tanártól is függ, és azt még nem lehet tudni ilyenkor, hogy végül melyiket ki fogja tanítani.
2023. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Egy fakultáció nem nehéz kezdjük ott. Akinek nehézséget okoz ott komoly bajok vannak az értelmi szinttel. Nekem olyan könnyű mindkettő hogy különbséget sem tudok tenni közötte biofizikus egyetemi docensként.
2023. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Azért gondolom a kedves Befektetőcsávónak pont annyi köze van a biofizikához, mint Makónak Jeruzsálemhez.:D

Egyébként ez beállítottságól függ. Aki matekos, annak egyértelműen a fizika könnyebben adja magát, mint a biológia. Egyébként meg inkább a biológia a könyebb.

2023. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Mi az hogy kell egy választott tárgy? Ha nem kell a továbbtanuláshoz, akkor miért kéne választani? Fakt nélkül is lehet élni, mármint egy tárgy faktja nélkül.
2023. febr. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Matek és fizika faktos vagyok. Mindkettőből emeltezni fogok májusban. Viszont bioszból harcoltam a kettesért. Nekem a biosz lenne a nehezebb. Másnak meg a fizika.
2023. febr. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"gondolom a kedves Befektetőcsávónak pont annyi köze van a biofizikához, mint Makónak Jeruzsálemhez."

:)) Azért valamire mégiscsak rámutatott. :)

2023. febr. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kell választani természettudományt. Kötelező. Ha nem választasz akkor ilyen ismeretterjesztőn kell lenned. Úgy gondolom, ha már így is ùgy is bent kell ülöm egy òràn akkor legyen haszna is. Plussz ugye van az 5. Valasztott tantárgy és nem akarok etikából vagy egyéb hasznavehetetlen tárgyból érettségizni (akinek kell bármelyik a továbbtanuláshoz annak persze nem hasztalan)
2023. febr. 10. 16:06
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

"Ha nem választasz akkor ilyen ismeretterjesztőn kell lenned. Úgy gondolom, ha már így is ùgy is bent kell ülöm egy òràn akkor legyen haszna is. Plussz ugye van az 5. Valasztott tantárgy és nem akarok etikából vagy egyéb hasznavehetetlen tárgyból érettségizni (akinek kell bármelyik a továbbtanuláshoz annak persze nem hasztalan)"

Vagyis nem kötelező a fakt, hanem az ismeretterjesztő helyett te azt akarod választani, oké.

2023. febr. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!