Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanulsz,vagy mostanában...

Tanulsz,vagy mostanában végeztél a Bólyain? Szeretnék véleményt hallani a Bólyaról, ott tanuló diáktól,vagy aki mostanában végzett az elektronikai szakon

Figyelt kérdés

2023. márc. 4. 10:49
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

[link]


Nem Bólyai hanem Bolyai. :)

2023. márc. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 32 éve végeztem ott (tudom ez nem a "mostanában" kategória). Az akkori tanáraim közül az egyik most az igazgató, de még vannak rajta kívül is páran akik még ott vannak. Azóta is követem az iskolát, figyelem az onnan kikerülő fiatalokat. Akkor is és ma is a szakterületen az egyik legjobb iskola. Ez sokat nem változott. Mindig is híres volt arról, hogy nagyon diák központú. Ha az elektronika érdekel akkor amit ott megtanulsz kb. életed végéig elegendő lesz. Én a suli után villamosmérnök lettem, de a napi munka során leginkább azt használom amit a Bolyaiban megtanultam. Még 32 év után is! Néhány éve egy nyílt napra bementem megnézni, és ugyanaz a feeling mint volt 32 éve. És nem sokat változott. csak ajánlani tudom.
2023. márc. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!