Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szakdolgozat témának egybe...

A szakdolgozat témának egybe kell esnie a választott specializációval?

Figyelt kérdés

A választott specializáció témakörében kell a szakdolgozatot írni vagy el lehet tőle térni?


Projektmenedzsment és B2B marketing specializáción vagyok és valamilyen adatfeldolgozásra gondoltam pl. Budapest vs vidék összehasonlítása gazdasági szempontból.


Tudom, hogy az egyetemen kell ezután érdeklődni, de szerintetek, így választhatok ilyen témát, ami nem igazán kapcsolódik a specializációmhoz



2023. márc. 11. 15:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Egyik ismerősöm valami menedzsmentet végzett de oktatással kapcsolatos témában írta a szakdolgozatát. Szóval elképzelhető de a kozulensedet kérdezd mert neki is otthon kell lennie a témában valamilyen szinten.
2023. márc. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk anno nem kellett.
2023. márc. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk nem kell, de ez teljesen más tudományterület.
2023. márc. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. mert ledarál a konkurencia, ha két témát tudsz épphogy. Ehelyett egyet kéne töviről-hegyire vágnod, gyermek!
2023. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!