Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanító alkalmasságira ki...

Tanító alkalmasságira ki milyen népdallal készül?

Figyelt kérdés

10 db kell, ami nem gyerekdal.

Bajban vagyok: például egy Érik a szőlő is gyerekdalnak számít?


Illetve van esélyem az alkalmasságin, ha sem bukfencezni, sem fekvőzni nem tudok? Nyilván a fekvőt megtanulom addig, de gerincsérvem van, bukfencezni egyáltalán nem fogok :(


Köszönöm 😊


2023. márc. 16. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs. Egy barátnőm járt oda, az évfolyamból valakit 2. év végén kiszórtak a bukfenc hiánya miatt, pedig ugye átment az alkalmasságin, annak ellenére, hogy már akkor hozott orvosi papirt arról, hogy eu okokból nem képes bukfencezni. Akkor azt mondták, nem baj. 2 év múlva meg eltanácsoltak. Próbáltak fellebbezni, sikertelenül. Szóval vigyázz!
2023. márc. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez melyik iskola és mikor volt?

Nagyon sajnálom :( Nem értem, miért ilyen kardinálisan fontos a bukfenc? A te példád ellenére úgy gondolom azért, hogy nem minden tanító tud előre-hátra bukfencezni.

2023. márc. 16. 22:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez tényleg így van, ahogy #1 írja, az jó nagy butaság. Mármint értem én, hogy miért van ez az alkalmassági. De ennyi erővel egy csomó idősebb tanítótól is el lehetne venni a diplomáját, mert a kor, az elhízás, sérülés vagy betegség miatt nem tudnak már bukfencezni.
2023. márc. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!