Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok az Érdi Vörösmar...

Mit gondoltok az Érdi Vörösmarty Mihály Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Engem felvettek oda, és oda is fogok menni. Ez már tuti. De így annyira nem ismerem a sulit.


Milyen ott az élet? Mit hallottatok róla?



2023. márc. 20. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

2019-ben érettségiztem ott. Szoktak lenni iskolai szinten szervezett programok (illetve nem tudom, a covid mennyire tett be ezeknek), lehet menni túrázni, anno voltak jó cserediák-kapcsolatok, (külföldi) tanulmányi kirándulási lehetőségek.

A nyelvtanítás is jó, mármint a klasszik angol-német mellett van francia és ha azóta nem mentek nyugdíjba a tanárnők, akkor orosz is, illetve ha elegen vagytok, indul latin.

Az osztályközösség nyilván full lutri, de nálunk pl az volt a szokás, hogy havonta 1x van valamilyen közös program, amit az osztályfőnök szervezett.

Tagozattól függően lehet, hogy kemény lesz neked az első időszak, de azért bőven van mellette szabadidő hobbira, nyelvtanulásra, sportra, akármire.

2023. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én biológia tagozatra megyek, azt hallottam, hogy elég erős, és jó. Igazából már nagyon várom 😁


Köszi 1. válaszoló!

2023. márc. 21. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:
A biosz tényleg erős, jól fel fogsz tudni készülni az érettségire, illetve akár egyetem első 1-2 félévében is segíthet. Sok sikert a gimiben!
2023. márc. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló: köszönöm szépen a jó kívánságaidat!😁😁
2023. márc. 22. 11:08
 5/6 anonim válasza:

Egy nagyon jó hely szerintem! Én most leszek végzős és A-s vagyok. Könnyen meg tudja találni a helyét ott szerintem az ember. Kórus (annak pl. én lettem az egyik vezetője nemrég), diákszínpad, állatház, túrák, táncház, stúdió, DÖK, stb. Nálunk az osztályközösség meg az ofő mondjuk pont nem olyan jó, de így is szerencsémre megtaláltam a nekem való baráti társaságot osztályon belül és kívül is.

Szóval a közösségi élet az szuper és az oktatás is erős. Na és igen, az oktatás is jó erős, a biológia meg főleg. Biztos lesznek olyan diákok és tanárok akiket nem fogsz szeretni, de nem hallottam pl. olyanról, hogy valakit bántanának vagy ilyesmi legrosszabb esetben sem.

Fel a fejjel, élvezd ezeket az éveket, mert jó lesz;)

Hajrá és üdv a VMG-ben!

Ha van még konkrét kérdésed, szívesen megválaszolom

2023. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok! A nyolcosztályos tagozat milyen? Mennyire nagy a nyomás, tényleg klasszikus "versenyistálló"? 10-11 évesen mennyire nehéz felvenni a ritmust, mire lehet számítani? Mennyit kell otthon tanulni átlagosan, marad másra is idő még a suli mellett? Egy érzékenyebb, lelkisebb (de értelmes és szogralmas) gyerek megtalálja a helyét ebben a közegben?
ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!