Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nyelvvizsga hiányában...

Ha nyelvvizsga hiányában visszatartják a diplomám, arról kapok valamiféle igazolást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy hallottam, hogy ha a fent vázolt helyzet áll fenn, akkor valamiféle igazolást kapok az egyetemtől, hogy a tanulmányaimat befejeztem (szakdoga, záróvizsga stb mind megvan) és csak a nyelvvizsga kiadása miatt van visszatartva.


Egyrészt az lenne a kérdésem, hogy ez tényleg így van-e, amennyiben pedig igen, hol találok erről infót? Nem nagyon találtam semmit :(


Előre is köszi!



2023. márc. 24. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg arról kell kapnod valamit, igen, ami tanúsítja, hogy csak a nyelvvizsga-kötelezettség hiányzik a diploma kézhezvételéhez, de a papíron rajta van elvileg az is, hogy ettől még addig nem számítasz diplomásnak, amíg a nyelvvizsgád nincs meg. (Feltételezem, első diplomáról van szó.)
2023. márc. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 NTBS ***** válasza:
68%
Igen, ad igazolást a TO.
2023. márc. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hivatalosan abszolutóriumot szereztél
2023. márc. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!