Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségi szóbelin mit lehet...

Érettségi szóbelin mit lehet tenni hogy ne stresszeljem túl?

Figyelt kérdés

Nagyon pánikolós vagyok, néha szedek orvos által felírt alprazolam tartalmú gyógyszert, kisebb pánikrohamaim is szoktak lenni főként olyankor, de az lenne a kérdés, ha érettségin szóbeli előtt beveszek 0,5mgt, rontja az eredményem? Illetve mennyire jutnak eszembe a dolgok amiket megtanultam? Hogy hat ki a tanulásra?

Nem szedem napi szinten, csak ott éles helyzetben szinte leblokkolok és gondoltam hogy hátha jobban menne

Nyilván nem éles érettségin próbálnám ki, most lesz próbaérettségink és ha beválik akkor élesen is

Valaki próbálta esetleg?


2023. márc. 28. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Akin nagyon látszik, hogy ideges, főleg, ha egyébként is tudják, hogy olyan típus, ezt számításba szokták venni értékeléskor.


Egyébként gyakorold a beszédet. Ha van lehetőség, akár mások előtt is. Az is segít.

2023. márc. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nezz a tanár szemébe, mindig olyan kedvesen szoktak nézni hogy attol fix megnyugszol. Nekem nagyon pozitív élményeim vannak a szobeliekrol, pedig volt tanár aki nem kedvelt de még az emelteknel is olyan kedves Tanárt kaptam. Egyébként pedig szedj magne b6ot, illetve igyál előtte sok vizet, csokit mrg szolocukrot is vegyél, de nem lesz baj. Van idő kidolgozni a tételt, ha kihuzod lenyugszol és emlékezni fogsz ehhez mit tanultál.
2023. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!