Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A tanár felelőssége-e ha két...

A tanár felelőssége-e ha két 18 év alatti személy intim kapcsolatot létesít, és esetlegesen lesz belőle valami?

Figyelt kérdés

2023. márc. 29. 17:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Nem. A szülőké.

A tanárnak mégis mi köze a diákok magán- vagy épp nemi életéhez?


Főleg amióta pártunk és kormányunk az iskolai szexuális felvilágosítást tűzzel-vassal üldözi...

2023. márc. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
18 év alatt sem tilos. Tanár meg hogy jön a képbe?
2023. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Ő tartotta a gyertyát; és ő mondta, hogym ne húzzanak gumit ?
2023. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
*hogy
2023. márc. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Jaa, hogy ez osztálykirtándulás ? Akkor fogalmam sincs, akkor viszont nem rossz a kérdés. De egyébként szerintem nem. Nem kötelessége egyfolytában a diákok nyakában lihegni; akkor ponr elveszne a kirándulás, a pihenés élménye; ha a tanár folyton rájuknyitna. Amúgyis, általában többen vannak 1szobában (mármint az idő jelentős részében is, úgy értem), mondjuk3-4-5en pl; mások előtt meg nemszivesen csinál ilyen intim dolgot az ember. |Meg pl lehet, hogy otthon is tudnak ilyet, kiránduláson kívül is. |


De én Nem értek hozzá, szóval nekem fogalmam sincs.

2023. márc. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Miért lenne az ő felelőssége? Nevetséges irányba mennek már el ezek a tanáros kérdések. Mindenki vállalja szépen a felelősséget a saját döntései miatt:)
2023. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Ötös válaszoló: Igen, osztálykirándulásra gondoltam. Hülyén fogalmaztam meg a kérdést az tény, kimaradt belőle XD
2023. márc. 29. 19:02
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
És hogyan bizonyítja bárki, hogy az osztálykiránduláson esett teherbe a csaj? Nem pedig előtte egy nappal vagy utána egy nappal történt együttléten? Ha meg nincs terhesség, nincs ügy sem. Azért a mai világban ha két tinédzser szexelni akar, nem az osztálykiránduláson oldják meg először.
2023. márc. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
94%

mmmmm noigen, az a tanár felelőssége, hogy az osztálykiránduláson ne legyen ilyen jellegű keveredés. De legalábbis az, hogy takarodó után ne legyen átmászkálás. Ha a napközbeni programban beszöknek a budiban kefélni, azzal aztán tényleg nem tud mit tenni.


De ki bizonyítja, hogy ott esett meg a dolog?

2023. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
67%
Osztan ki tuggya? Lehet má ószdájgirántulás elöt teleibe pumpáták a jányt!
2023. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!