Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » MOME Fotográfus szakra mik...

MOME Fotográfus szakra mik pontosan a felvételi követelmények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A MOME honlapján már elolvastam az erről fellelhető tudnivalókat, de nem egészen átlátható számomra. Láttam, hogy elérhető több képzés is felvételizőknek, ezek fizetősek, és ezekből is több lehetőség közül is lehet választani.

Láttam, hogy többfordulós szakmai alkalmassági és gyakorlati vizsga van amire portfóliót kell majd benyújtani, arról azonban nem találtam visszamenőleg sem semmit, hogy mik ezek a követelmények. Mostmár teljesen elvesztem az információkban, ha valaki esetleg ki tudna segíteni annak örülnék. Évek óta fotózom amúgy, csak szeretnék róla egy papírt is, és lehetőleg nem valami OKJ-s gyorstalpalós verzióban, ezért gondolkodom ezen a képzésen.



2023. ápr. 3. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:

"Évek óta fotózom amúgy, csak szeretnék róla egy papírt is"


De minek? Szerinted érdekel bárkit is ha felmutatsz egy teljesen felesleges kamu papírt arról hogy tudsz fotózni? Idöpazarlás

2023. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erről nem egyformán gondolkodunk akkor, számomra fontos :)
2023. ápr. 3. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia, engem is érdekelne ez a szak, esetleg ha megtudsz bármit, megírod ide? :)

Amúgy milyen jellegű fotókat készítesz? Esetleg nyilvános instád van? Csak mert nagyon inspirálóak számomra a fiatal fotóművészek.

2023. máj. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!