Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi volt a legmeredekebb...

Mi volt a legmeredekebb vizsgafelkészülési sztorid?

Figyelt kérdés
Amikor extra kevés idő alatt készültél fel és meglett, vagy amikor fel sem készülték, és valahogy úgy hoztad össze a vizsgát.
2023. ápr. 7. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biofizika szigorlatra 2 napom maradt, mert előtte az anattal nagyon megcsúsztam. Úgy mentem vizsgára, hogy 24 órája nem aludtam és nem is értem végig az anyagon, de szerencsére olyan tételeket sikerült húznom, amiket pont átnéztem.
2023. ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értettem egy tárgyat, beszéltem telefonon egyik barátommal, aki éppen a diplomájára várt, ugyanazon az egyetemen amire én járok, de másik szakon. Azon a szakon amire jár, van olyan témájú tárgy, de nekik az nem is fontos, utálják is, nem is emlékezett rá szinte semennyire. vÉGÜL mivel nem volt dolga, megtanulta a tantárgyamat (számolásos részét) és elkezdte nekem magyarázni. Egyre jobb lettem belőle, de így se ment. Végül segített online vizsgánál és átmentem.


Mentségemre szóljon, azért voltak hiányosságaim abban a tudományterületben, ami kell a tárgyhoz és próbálkoztam is. Azt nem tudom, hogy a hiányosságaim mellett ment e volna egyedül, és hálás vagyok a barátomnak, tudom hogy nem az én érdemem, de vicces sztori, hogy pont ráért és megtanulta a tárgyamat (a számolós részét) XDDDD


Azóta azért komolyabban tolom az egyetemet! :) És nagyon hálás vagyok neki, másban is segített már.

2023. ápr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Szóbeli érettségi előtti este, kinyomtattam a tételeket. Elkezdtem olvasni, elment az áram. Kimentem a kerti kiulobe, gyertyákat gyújtottam és úgy olvastam. Egy tételt olvastam el, majd beszaladtam pisilni. Mire kiértem a gyertya felgyújtotta a papírokat, csoda H nem lett komoly tűz belőle, de elégett szinte minden. Aznap elszállt a faluba az áram, másnap délelőttig nem volt. Így ennyi volt a tanulásom. Másnap azt a tételt húztam, amit elolvastam és emlékeztem rá. Tegyük hozzá remek memóriám volt még akkor.
2023. ápr. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyetemi vizsga, de azért leírom. Emelt kémia írásbeli előtt nekem nagyon nem mentek a számolások, csak egyedül keszulgettem és max 65-70%-ot tudtam hozni addig.

Írásbeli előtti délután és este ismétlésnek elkezdtem számolásos videókat nézni (erre egész felkészülés alatt nem volt eszem csak utolsó nap 🫠), volt vagy 3 típusfeladat amit akkor értettem csak meg, hogyan kell hozzákezdeni… és nagy szerencsémre másnap pont olyanok voltak az írásbeliben is és az előző este megnézett videók alapján csináltam meg..így 92%-ot írtam. Óriási szerencsém volt.

2023. ápr. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Megkérdezhetem, hogy melyik youtube csatornán találtad ezeket a videókat? Eléggé parázok a számolásos résztől..
2023. ápr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!