Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi tudományegyetem TTK-s...

Pécsi tudományegyetem TTK-s egyetemisták! Véleményeteket szeretném kérni a biológiai nappali alapszakról. Átlagosan milyen és mit kell tudni róla?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 9. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia, bár nem bioszon vagyok, hanem PTI(programtervezői), de jóban vagyok egy két csajjal bioszról, sokat kell nekik tanulniuk,és sok a beadandó :/
2023. ápr. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Szörnyű. Most váltok szakot, csak akkor jelentkezz ha mazochista vagy. Elte biztos jobb, Pécsen kegyetlenek.
2023. júl. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Az egész PTE-TTK brutális, ahogy van. 1 éve legalábbis az volt. Földrajz-tesi tanárin voltam, átmentem inkább az Eltére. Ég és föld a kettő. S itt most nem arra kell gondolni, hogy tojtam bele. Rengeteget tanultam, s tanulok az Eltén is. Csak az a bizonyos szopató faktor... Annyi inkompetens "tanárt", amennyi a PTE-TTK van, inkább nem is minősítem, de tisztelet a kevés kivételnek.
2023. júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kémiára járok,csak felületesen látok bele a bioszosok életébe,de én se jönnék ide megint,ha újra kéne választanom.Elég jó az átlagom (4+),tanulok és készülök is,de az oktatói gárda sok szempontból nagyon gyenge.Nem arra kiváncsiak,amit tudsz,nem adják le rendesen az anyagot,tesznek az egészre,recseg-ropog az egész.Én külön korrepetálásra illetve online kurzusra járok (kémia+matek),hogy valami ragadjon is rám.Szóval nem igazán ajánlom... (de lehet,hogy a biológia nem ilyen gáz).
dec. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Végül biológián vagyok és rettentően szar
dec. 12. 08:38
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül a föci szak vállalható a PTE-TTK-n. De azzal meg semmire nem megy az ember. Hallom én is, hogyan szopatják a bioszosokat, még a tanári szakosokat is.
dec. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ttk-n kb a fizika, es a földrajz a jo!

En proginfon vagyok, pl Simon Ilona halalra sz*patja a csoportot, vagy Jenei Sandor…. Vagy esetleg Meiszner…

Fizikan alapbol jo a tagozatvezeto prof, es foldrajzon is..

biosz is halalos, kemia is…

dec. 13. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Föcin egyedül a Fábiánnal kell vigyázni 🤣 A Tronyó a dékán viszont nagy arc. 💪
dec. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg a Reményivel kell "megtalálni a közös hangot". 🤣 De amúgy én imádom a föcit.
dec. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de volt pár kalandom biológus lányokkal. Hajj.. szép emlékek.. :')
dec. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!