Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik és miért? Gábor Dénes...

Lipe.wisu.ikre kérdése:

Melyik és miért? Gábor Dénes Egyetem? Eötvös Loránd Tudományegyetem?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 7. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
AZ ELTE híre jó, a Gábor Dénesé nem.
2023. ápr. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Érdekes én épp pont fordítva hallottam
2023. ápr. 8. 09:06
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Ez valami troll rovat?


Az ELTE eleve Magyarország 2. legerősebb egyeteme (a SOTE után), a elte proginfó meg az ország 1. számú informatikai szakja.


A Gábor Dénes pedig egy kutyaütő főiskola, még csak nem is rendes egyetem. Nemhogy nem egy ligában játszik a kettő, de mintha egy Lamborghinit hasonlítanál egy Fiat 500-hoz.

2023. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Idén szeptembertől egyetem
2023. ápr. 9. 06:30
 5/9 A kérdező kommentje:
Az ELTE meg csak a nevéből él. Saját magát jónak tartja, de a munkaerőpiacon lenézik azt aki onnan jött...
2023. ápr. 9. 06:31
 6/9 A kérdező kommentje:
A hasonlat amúgy jó, próbálj meg egy Lamborghinivel közlekedni a belvárosban esetleg parkolni. Villogni jó. De munkára nem az a jó.
2023. ápr. 9. 06:33
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan màr, akármit is gondolsz, egy neve sincs egyetemhez képest persze hogy az ELTE jobb: Gábor Dénest kb bárki elvégezheti az eltén legalább válogatott oktatók vannak, ösztöndíjak stb

Soroljuk még? De szerintem ha már a kérdés felmerült, neked a nem piac képes gábor dénes való:D

2023. ápr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagykepusegben hasonlóan vezető az ELTE mint te magad?
2023. ápr. 10. 12:16
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Többet ér a papírnál az, hogy te magad mennyit energiát fektetsz a tanulásba. Nyilván, jobban cseng az ELTE neve, de azért a GDF-es diplomával is lehet sikereket elérni, csak rajtad múlik. Én nem szenvedek hiányt a GDF-es diplomámmal, s az egyetemi éveim se teltek ideggörcsös állapotban. El kell dönteni, mi ér többet, nem biztos, hogy annyival többet hozzád tesz egy Eltés diploma, mint amennyit elvesz az egészségedből.
2023. júl. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!