SZFE felvételi?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ápr.14-ig megkapjuk a felvételi időpontot, de azt tudja valaki, hogy email-ben vagy postán fogják küldeni?
2023. ápr. 10. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt nem tudom, viszont en nem vagyok benne biztos, hogy aprilis 14-ig megtudjuk az idopontot. En par nappal ezelott kuldtem nekik emailt, egyebkent dramainstruktor szakra jelentkeztem, es akkor meg semmilyen informaciot nem tudtak adni... Esetemben azert lenne fontos, hogy minel elobb megtudjam, mivel jelenleg foallasban dolgozom, es szabadsagot szeretnek kivenni arra a napra, vagy azokra.
2023. ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia, én ma reggel kaptam meg. fő állású munka mellett tudnád csinálni az egyetemet? csak azért érdekel mert én is szeretnék elmenni melózni, de ha pár hónap múlva kiderülne hogy esetleg felvettek akkor kellemetlen lenne felmondani.
2023. ápr. 13. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!