Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor kell visszafizetni az...

Mikor kell visszafizetni az egyetemet?

Figyelt kérdés
Van egy aktiv felevem de 3 targybol nem vizsgaztam, most zajlik a passziv felevem! Ha ugy dontotk nem megyek vissza, azt a felevet vissza kell fizetnem? Kerestem az egyetem oldalan gyik. fulnel meg magan az egesz weboldalon de nem talaltam errol semmit! Valaki tud errol valamit vagy hol tudok utanna nezni ha nem az oldalan…? Elore is koszi!
2023. ápr. 10. 18:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy aktív félév után nem kell fizetned (ha osztatlan képzésre jársz, akkor még két aktív félév után sem kell). Utánanézni egyébként az állami támogatásról szóló szerződésben tudsz, amit az egyetem kezdésekor aláírtál.
2023. ápr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. ápr. 10. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!