Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van értelme befejeznem a...

Van értelme befejeznem a marketing msc-t?

Figyelt kérdés

Alapszakon pénzügy és számvitelt tanultam. Abban is kezdtem dolgozni, de egyre inkább elkezdtem érdeklődni a kissé kreatívabb, humán irányba is. így most elmentem februárban marketing mesterszakra.


Viszont nagyon sok bennem a bizonytalanság, hogy valóban ezzel szeretnék-e foglalkozni, nem inkább pénzügy-számvitellel? Szinte úgy érzem, hogy egyik nap ez érdekel jobban, másik nap meg amaz. Mintha nem tudnék dönteni.


Jelenlegi munkakörömben egyik területet sem érintem közvetlenül, talán a marketinget valamennyire igen.


De most nayon bizonytalan lettem, hogy ez-e a jó irány és nem inkább pénzügy/számvitel mesterre kellett-e volna menni.


Voltatok hasonló helyzetben? Mit tennétek/tettetek ilyen helyzetben?



2023. ápr. 11. 11:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Az is opció,hogy netán munka mellett elvegzed mind a kettőt. Plane, hogy ha mindkét teruletet érinti a munkád.
2023. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!