Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy érdemes felkészülni...

Lipe.wisu.ikre kérdése:

Hogy érdemes felkészülni programtervező informatikusnak ha betegség miatt lekéstem a felvételit, és kétséges hogy lenne e a mostani tudasom mellett elég pontom?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 12. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem, fejtsd ki kérlek jobban a kérdésed.


Egyébként miért ne lenne elég pontod? Van még két hétvégéd az érettségi írásáig, az 4*8 óra tanulás, ami 32 óra, ha sok szümetet tartasz. De már suliban is non stop csak érettségire készültök elvileg... Ha valamin sok pontot buknál, akkor van 32 órád feltornázni magadat, konkrétan az összes érettségit kitöltheted ennyi idő alatt egy tantárgyból. Szóval nem bántánsnak írom, de ülj le a fenekedre és szépen szenvedd végig az utolsó két hétvégédet.


Ha nem csak egy tantárgy a para, akkor most van még esélyed egy tantárgyat nagyon megtolni és majd ősszel újra írod amiből kell. De én a helyedben be se mennék suliba az utolsó héten, inkább tanulj kényelmesen otthon és úgy még egy tárgyadat garantáltan felhúzhatod.


Nem nehéz amúgy az írásbeli, hiába mobdogatják a tanáraik a hülyeségeiket, csak jót szeretnének, hogy komolyan vegyétek. A szóbeli már tényleg rosszabb, mert oda tanulni kell, de te úgy se most mész egyetemre, szóval elég csak három tárgyadra koncentrálni, azokat jól letudod és majd őszre felkészülsz a többire!

2023. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az érettségin már túl vagyok.
2023. ápr. 14. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!