Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit gondoltok a természettudom...

Mit gondoltok a természettudomány-környezettan szakos tanár szakról, jó szak?A zé szakról

Figyelt kérdés
Általános iskolában taníthat felsőtől középiskola 10. osztályig fizikát, kémiát és biológiát.A középiskolai tanár diploma ami pl. egyszakos többet érhet pl. kémiatanár?

2023. ápr. 15. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, neked kell eldöntened, hogy milyen tárgyakat szeretnél tanítani és milyen évfolyamokon. Ettől függ, hogy egy szak "jó" szak-e neked vagy sem. A fizetés és az óraszám tanárok esetében szaktól függetlenül egyforma.
2023. ápr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kémiát javaslom. Ezzel a szakkal könnyebben tudsz majd váltani ha nem akarsz tanár maradni.
2023. ápr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem inkább más pályán gondolkozz, mert ami most jön a közoktatásban, azt nem tesszük zsebre.

Igen, én is azt hittem 8 évvel ezelőtt végzős gimisként, hogy majd változnak a dolgok mire lediplomázok, hát változnak azóta is folyamatosan, de csak rosszabb irányba sajnos.

Ha mindenképpen pedagógus akarsz lenni és semmi más nem mozgat, akkor valóban érdemes termtud. irányban indulni, kémia, fizika, matek, biosz szakok valamelyikére, akár zé szakra, mert ezekkel könnyebben tudsz találni munkát a pedagógusi pályán kívül. Nagyobb a mozgástered, van b opciód.

26/N

2023. ápr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

De durva hogy en is ezt gondoltam, hogy makd változik:( a fene se gondolta hogy senkit nem érdekel a gyerekek jövője. De hát mi voltunk naivak.

Válasz a kérdésre, jelenlegi helyzetben semmiképp ne menj tanárnak. Tényleg egy érettségivel jobban jársz már. Válassz bármilyen másik szakot, ami kémiából kapcsolatos, ha jó vagy benne.

2023. ápr. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
Hahahahahahahaha tanárnak ne menj, semmiképp!
2023. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként beszédes, hogy két válaszoló is kiemelte, hogy akkor legalább lesz B opciód. Egy informatikusnak nem mondják, hogy azért eléggé necces, hogy ebből megtudsz e majd élni. Necces.Azt nem tudom, hogy mi lesz a tanárokkal később, jelenleg siralmas nekik, most van ez a státusztörvény, ezt tényleg tutira be fogják vezetni amúgy? Eléggé jogkorlátozó mocsok ez.
2023. ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!