Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy mehetnék egyetemre?

Hogy mehetnék egyetemre?

Figyelt kérdés
Februárban nem jelentkeztem felsőoktatásba, de szeptembertől szeretnék valahova menni. Van még lehetőségem? Milyen a pótfelvételi? Hogyan kell ezt intézni?

2023. ápr. 16. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A pótfelvételit ugyanúgy kell intézni, mint a normált. A felvi.hu-n mindent megtalálsz.
2023. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Augusztusban fogják meghirdetni, hogy milyen szakok indulnak pótfelvételin, de arra azért számíts, hogy sokkal kevesebb lehetőség lesz mint februárban és nagyrészt már csak önköltséges szakokra lehet majd jelentkezni.
2023. ápr. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy-két egyetem szokott pár szakot indítani állami formában ilyenkor is, de a kiugróan sok túljelentkezés miatt szerintem nem lehet sok jóra számítani ezzel kapcsolatban.
2023. ápr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!