Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Angolból előrehozott érettségi?

Angolból előrehozott érettségi?

Figyelt kérdés
Angolból előrehozott érettségizek 11-ben. Tegyük fel a 11-es osztályozó vizsga 5 de a 12-es négyes lesz. Az érettségi jól sikerül. Olyat lehet, hogy én a németnek az utolsó kettő évet választom iskolai eredménynek? Vagy kötelező az angolt mivel osztályozó vizsga volt?

2023. ápr. 17. 09:06
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Németet akkor valaszthatsz hogyha abból is erettsegizel. Tehát ha angolbol kötelező angolt beirnod felvibe
2023. ápr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az #1-es rosszul tudja. A kettőnek nincs köze egymáshoz.

Viheted a német jegyeket ha azzal jobban jársz, ez az érettségitől teljesen független.

(Természettudományos tárgyból se kötelező érettségizni, ettől függetlenül vagy a biosz, vagy a kémia vagy a fizika vagy a földrajz jegyek mégis számítanak, sőt ha pl bioszból érettségizel, akkor is viheted a földrajz jegyeidet.)

2023. ápr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Akkor bocsi. Nekünk így mondták, ezért is írtam be angolt én, de ha tudom hogy lehet a franciát is akkor azt írom be mert abból tavaly is otos voltam, de nekünk a nyelv tanárunk ezt mondta
2023. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a tanárod rosszul tudja. Szerintem majd próbáld meg te is átírni a hiánypótlási időszakban, talán még engedni fogja a rendszer a módosítást.
2023. ápr. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket!
2023. ápr. 17. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Koszi! Ezesetben bocsi a rossz infoert
2023. ápr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!