Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kézilabda edzőképzés egyetem...

Sofi_ kérdése:

Kézilabda edzőképzés egyetem mellett?

Figyelt kérdés

Szerintetek teljesíthető a kézilabda edzői alapképzés egy mérnökinformatikus egyetemi képzés mellett? Jövőre kezdeném el mindkettőt, nem tudom hogy érdemes lenne e várni és az egyetem második évében elkezdeni az edzőképzést.


Ha bármilyen tapasztalatod van valamelyikkel kapcsolatban az is érdekel:)



2023. ápr. 17. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Mivel egy felévteli eljárás során csak egy képzésre nyerhetsz felvételt, edző alapszakot pedig nem indítanak keresztfélévben, így ez a kérdés azt hiszem, el is dőlt.
2023. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, rosszul fogalmaztam az edző képzés nem az egyetemi lenne, hanem az MKSZ edző tanfolyama amit nem zár ki az, hogy jelentekez egyetemre
2023. ápr. 17. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez esetben mindenképp várnék egy évet vele. Már csak azért is, mert az edző képzésnek is nyilván akkor van értelme, ha el tudod kezdeni használni, és nem akkor, ha az egyetem miatt még 2 évig nem tudsz vele semmit kezdeni. A mérnökinfó pedig nem egy egyszerű képzés, nem sok szabadideje marad az embernek mellette. Először érdemesebb kitapasztalni, hogy milyen, és csak utána belekezdeni. Semmivel nem leszel kevesebb, ha nem az egyetem első, csak másodévében csinálod meg a képzést.
2023. ápr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elkezdtem az edzőit?
dec. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!