Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van értelme így megcsinálni...

Van értelme így megcsinálni ezt az OKJ-t?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az álmom az, hogy labdarúgó edző legyek (komoly játékosmúlt hiányában, tudom gyengülnek az esélyeim, de én hiszek magamban). Figyelve az MLSZ hivatalos edzőképzői oldalát találtam különböző szintű képzésekre (C,B,A stb.), ez így önmagában tiszta sor. Viszont egy ismerősöm ajánlotta, hogy végezzek el, egy sportedzői okj-t,de mivel ez sehol nem számít követelménynek, ezért nem tudom eldönteni, hogy lenne-e értelme vagy csak kidobott idő és pénz lenne? Esetleg valami ötlet, jó tanács?

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2020. jún. 8. 05:22
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Ha belefér az idődbe, akkor kevesebb nem leszel tőle, sőt. Viszont ha labdarúgó edző szeretnél lenni, akkor az első, amit el kell végezned az a "C"-s Grassroots. Aztán lépésről lépésre lehet felfelé menni. Nem követelmény egy ilyen papír a felvételin. De ha érdekel és van kedved, időd, miért ne csinálnád meg?

Lenne csapat, ahol tudnál edzősködni? Csak, mert az sokat nyomhat a latba, amikor elbírálják a felvételin elért eredményedet. Hisz nekik is a cél, hogy olyan emberek kapják meg, akik utána aktívan részt tudnak venni az utánpótlás nevelésben.

2020. jún. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!